Web edukia bistaratu

Udalbatza

Eduki publikatzailea

Udalbatzarra

Xabier Txurruka Fernandez

Alkatea


x-txurruka@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

 

 

Telefonoa 943 00 51 10

 

Miren Letamendia Belloso

Zinegotzia


m-letamendia@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Zinegotzia

 

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5001

Jesús Arana Gomez

Lehen alkateordea


j-arana@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Gizarte Politikak, Giza Baliabideak, Gobernantza Irekia, Ogasuna eta Finantzak

 

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5004

Iratxe Zorrozua Eguiazabal

Zinegotzia


i-zorrozua@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Inmigrazioa

 

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5001

Iban San Martin Hernandez

Zinegotzia


i-sanmartin@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Herri Segurtasuna. Azpiegiturak, Obra Txikiak eta Zerbitzuak

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5005

Leire Arana Olabarrieta

Zinegotzia


l-arana@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Kirola, Boluntariotza eta Gizarte Ekimena

 

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5009

Ixidor Larrañaga Ayerbe

Zinegotzia


i-larranaga@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Turismoa, Jaiak eta Ekitaldiak

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena 5001

Jon Andoni Urdangarin Urrutia

Zinegotzia


ja-urdangarin@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Gazteak

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5001

Iker Basurko De Miguel

Zinegotzia


i-basurko@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Mugikortasuna, Barne Kudeaketa, Garapen Ekonomikoa eta Jasangarria

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5003

Irune Urbieta Alberdi

Zinegotzia


i-urbieta@zarautz.eus

EAJ-PNV Taldea

Euskara, Kultura eta Hezkuntza

 

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena: 5006

Gloria Vazquez Herranz

Bigarren alkateordea


g-vazquez@zarautz.eus

PSE-EE Taldea

Gizarte Zerbitzuak, Parekidetasuna, Haurrak, Agenda 21, Ingurumena

Telefonoa 943 00 51 00

Luzapena 5401

Patxi Elola Azpeitia

Zinegotzia


p-elola@zarautz.eus

PSE-EE Taldea

Lankidetza

Telefonoa 943 00 51 35

Luzapena 5400

 

Itziar Murua Uria

Zinegotzia


i-murua@zarautz.eus

EHBildu Taldea

Bozeramalea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena 5100

Ion Arozena Eizagirre

Zinegotzia


i-arozena@zarautz.eus

EHBildu Taldea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena 5100

 

Mikel Goenaga Gubia

Zinegotzia


m-goenaga@zarautz.eus

EHBildu Taldea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena: 5100

 

Ainara Landa Argote

Zinegotzia


a-landa@zarautz.eus

EHBildu Taldea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena: 5100

 

Begoña Olaizola Elordi

Zinegotzia


b-olaizola@zarautz.eus

EHBildu Taldea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena: 5100

 

Jabier Etxaburu Elu

Zinegotzia


j-etxaburu@zarautz.eus

EHBildu Taldea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena: 5100

 

Jesus Goikoetxea Balentziaga

Zinegotzia


j-goikoetxea@zarautz.eus

EHBildu Taldea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena: 5100

 

Eider Illarramendi Azkue

Zinegotzia


eider-illarramendi@zarautz.eus

EH Bildu Taldea

Telefonoa 943 00 51 32

Luzapena: 5100

 

Oihane Delgado Pita

Zinegotzia


o-delgado@zarautz.eus

Podemos Equo-Berdeak Taldea

Telefonoa 943 00 51 33

Luzapena: 5200

 

Web edukia bistaratu

Bilatuenak

  • Larrialdiak
    112
  • Udaltzaingoa
    943 005 115
  • Udal Informazioa
    943 005 100
    Udal Informazioa Zarauztik
    010